Cайзен – чому такий популярний у бодібілдерів?

Cайзен

Препарати спортивної фармакології завжди привертають багато уваги. Існує безліч різних видів продукції, що призначалися для спортсменів різних напрямків. Однак, багатьом атлетам хочеться приймати препарати, які мають високу ефективність і характеризуються відсутністю побічних реакцій. До таких препаратів належать сайзен.

Що є препарат сайзен?

Сайзен є медичним препаратом, отриманим за рахунок технології генної інженерії. Діючою речовиною виступає соматотропний гормон. Хімічний ланцюжок складається із 191 амінокислоти. Сайзен можна застосовувати в медицині, але цей препарат дуже затребуваний в бодібілдингу.

Соматотропін є гормоном, що виробляється організмом людини. Проте, з кожним роком кількість цього гормону в тілі стає меншою. За допомогою сайзен зростає кількість соматотропіну в організмі та здійснюється зростання м'язової тканини. Препарат позитивно впливає щільність кісток. Відповідно до відгуків атлетів, які приймали сайзен, було зазначено, що знижується ризик виникнення різних травм.

Чому сайзен такий популярний серед бодібілдерів?

Сайзен є препаратом, який позитивно впливає весь організм спортсмена. Цей препарат підходить для чоловіків та жінок. Однак, приймати гормони росту можна особам старше 21 року.

Основні ефекти від прийому препарату сайзен:

 

  1. зростання сухої та якісної м'язової маси; 
  2. спалювання підшкірного жиру;
  3. швидке відновлення організму після отриманих травм; 
  4. захищає м'язи від руйнування;
  5. прискорює ліполіз та синтез білка;
  6. при прийомі спортсменом віком до 25 років сприяє лінійному зростанню.

 

Сайзен є препаратом, який підходить всім спортсменам. За допомогою цього гормону росту можна набрати великий обсяг м'язової маси, зробити рельєф тіла більш вираженим і досягти бажаного результату. Залежно від мети може змінюватись дозування прийому сайзену, тому перед курсом необхідно проконсультуватися з лікарем та тренером.

Як приймати сайзен?

Сайзен є гормоном росту, який добре показує високу ефективність при сольному застосуванні, а також при комбінуванні з іншою фармакологією. При необхідності створити гарний рельєф тіла приймають сайзен у дозуванні п'ять одиниць один раз на добу. Через 10 днів після початку курсу необхідно збільшити норму прийому до 10 одиниць. Ін'єкції слід робити за 30 хвилин до їди. При прийомі дозування 10 МО необхідно робити укол двічі на день – відразу після пробудження або після тренування. Тривалість курсу прийому становить 3-6 місяців. Під час такого курсу рекомендується додатково застосовувати тироксин.

Якщо спортсмен хоче наростити великий обсяг м'язової маси і створити виражений рельєф, тоді сайзен комбінують з анаболічним стероїдом тестостерон енантат у дозі 500 мг на тиждень або сустаноном в нормі 400 мг за такий самий проміжок часу. Курс прийому стероїдів, у разі, становить 8 тижнів. Після прийому анаболіків необхідно починати застосування післякурсової терапії.

Сайзен має велику кількість переваг і його замовити воліють багато бодібілдерів. Для того, щоб купити препарат онлайн, рекомендується відвідати інтернет-магазин з продажу препаратів спортивної фармакології. Купувати соматотропін рекомендується на перевірених сайтах, оскільки тільки якісна продукція має заявлену ефективність і не викликає побічних реакцій.

 

Джерело: https://steroidsshop-ua.com/product/843/

Категории: 

Опубликовано 24.11.2022 11:12