Купити теплицю за лояльною ціною: рекомендації експертів

теплиця ціна

Високий рівень популярності полікарбонату зберігається вже не перший десяток років і в цьому немає нічого дивного. За десятиріччя наявності на ринку полікарбонат вже неодноразово довів свої переваги не лише у промислових, але й житлових конструкціях. В числі добре помітних особливостей можна вказати прекрасну проникність світла крізь панелі полікарбонату, а також стійкість до температурних перепадів. На сьогоднішній день зустрічаються різні види полікарбонату, кожен з яких володіє окремими особливостями. Щоб купити теплицю за лояльною ціною саме під ваші потреби, слід знати ключові параметри даного матеріалу.

Сотовий полікарбонат за цікавою ціною та його переваги

Листовий сотовий полікарбонат має високу міцність завдяки ребрам жорсткості, стійкий до механічних ушкоджень і пропускає світло, володіє низькою вагою, вирізняється чудовою тепло-і звукоізоляцією. 

В якості особливостей даного типу варто виділити:

  1. Товщина стільникового полікарбонату може складати до 32 міліметрів і при цьому він не буде важити надто багато.
  2. Чудова проникність променів сонця гарантує високу освітленість в приміщенні.
  3. Підвищена міцність панелей становить близько 20 кілограм на метр квадратний. Слід зазначити, що це в декілька сотень разів більше, ніж у скла.
  4. Завдяки особливій будові, полікарбонат має низьку проникність звуку.

Вибір монолітного полікарбонату

Монолітний полікарбонат є доволі гнучким та вважається одним з найміцніших прозорих матеріалів у світі. За наявності цих переваг у монолітного полікарбонату порівняно низький рівень горючості.

Особливості такого виду полікарбонату:

  1. Даний матеріал часто використовують в якості звукового бар’єру на дорогах.
  2. Доволі зручний та прекрасний матеріал, відрізняється екологічністю, не несе шкоди для здоров’я людей та довкілля, вигідний та легкий при монтажу.
  3. Листи з товщиною понад п’яти міліметрів використовують як антивандальний захист для амуніції силових структур.
  4. Порівняно низька вага (в декілька разів легше, ніж лист скла аналогічного розміру).
  5. Завдяки своїй структурі полікарбонат монолітного типу дуже слабо взаємодіє з руйнівними, для інших існуючих матеріалів, агресивними середовищами.
  6. Надзвичайно високі теплові характеристики (інтервал температур, в якому зберігаються параметри матеріалу, складає від -40 градусів за Цельсієм до +135°C).

Слідкувати за полікарбонатом чи монтувати його не складно. Дотримуючись елементарних правил, ви можете зберегти гідний зовнішній вигляд, високі експлуатаційні властивості матеріалу. Від того, наскільки вдало ви підберете полікарбонат відштовхується довговічність та міцність вашої побудови, а також зручність експлуатації.

 За матеріалами: https://tmmzahid.com.ua/

Категории: 

Опубликовано 02.03.2023 21:57