Пластична операція Рівне. Зменшити живіт. Вартість

зменшити живіт

Як кажуть проміж людей “Скрипуче колесо довго їздить”. Тобто важливо слідкувати за собою. Хто хоче бути здоровим, то потрібен центр медицини ТОВ “Медичний центр лікаря Тарасюка”. Основною областю діяльності є: 

- Хірургія: травматологія; ортопедія;

- Класична, апаратна, лазерна косметологія та дерматологічні процедури;

- Ін’єкції краси: біоревіталізація, плазмофілінг та плазмоліфтинг, контурна пластика, мезонитки, ін’єкції ботулотоксину, інше. 

Говорячи детальніше пролазерну, пластичну, ендоскопічну та дитячу хірургію, вона включає в себе наступні категорії:

- Пластична хірургія це: пластика носа, мамопластика, підтяжка шиї, отопластика, блефаропластика, абдомінопластика, зменшити живіт, ліпосакція ніг, корекція об’єму голеней, вирішення проблем із гінекомастією, трансплантація жирової тканини, інтимна пластика;

- Лазерна хірургія це: лазерне лікування хронічного тонзиліту, лікування храпу, лазерне лікування хронічних ринітів;

- Тотальна ендоскопічна хірургія це: лапароскопія, баріатричні операції відносно зайвої ваги;

- Хірургія для маленьких пацієнтів це: виправлення фімозу, ендоскопічне лікування пахових та пупкових кил, лікування варікоцелє, лазерна корекція врослих нігтів, ендоскопічна апендектомія.

Також в клініці займаються діагностуванням та лікуванням в області оториноларингології: видалення поліпів носа, видалення кіст гайморових пазух, викривлення перегородка носа, лікування тонзиліту, видалення аденоїдів, лікування риніту. 

Серед медичних центрів клініка розташована на лідируючих позиціях. Все це завдяки своєрідностям, тобіж першостям, які є у лікарів:

- Наявність якісних професійних апаратів. Технологічність дає можливість вирішувати роботу різної степені складності. Операції, направлені на покращення естетичних та реконструктивних властивостей тіла, проводяться найбільш делікатним чином;

- Установлені сучасні лазери, а також ендоскопічна техніка, яка має найвищу точність і функціональність;

- У клініці хірургічні способи комбінуються з інтенсивною косметологією, що дає можливість ліквідувати травматичний вплив, створювати зручні умови під час операції.

Лікарі використовують професійний підхід на будь-яких стадіях діяльності, враховуємо побажання клієнта та маємо високі моральні стандарти. Це відноситься до кожного етапу під час працювання з ”Медичним центром лікаря Тарасюка”, починаючи від звернення в клініку.

Коли комусь необхідна будь-яка з вищенаведених послуг медцентру або будь-яка інша, наприклад, <a href=”https://www.estet-klinika.com/khirurhiia/plastychna-khirurhiia/mamoplastuka”>мамапластика</a>, то в клініці будуть раді вам допомогти. Надають послуги найкращі фахівці в в своєму направленні. 

Зв’язатися з клінікою можна:

Зайшовши у “Медичний центр лікаря Тарасюка” за місцезнаходженням: Рівненська область, Рівненський район, село Бармаки, провулок Хутірський, 5;

Подзвонивши за номерами — +38 (098) 610-84-61, +38 (097) 91-90-303, або написавши по ним у Вотсап чи Viber;

Написавши на пошту — rcrivne@gmail.com або klinika.plastika@gmail.com;

Використовуючи соціальні мережі — instagram.com/estet_klinika_rv, facebook.com/estetklinikarv.

Категории: 

Опубликовано 07.12.2021 21:48