Поговоримо про харчування майбутнього (NEWFOOD)

харчування майбутнього

Досить багато людей вирішують сісти на дієту для відновлення стану власного здоров’я та навіть омолодження тіла. Оптимізація свого раціону харчування часто найкраще відбувається шляхом переходу на рослинні аналоги в їжі. Іноді дієта та захоплення здоровим харчуванням переростає у веганство чи вегетаріанство, яке супроводжується відмовою від їжі м’ясного походження. Яку користь організму несе відмова від м’яса? Чим саме відрізняється вегетаріанство та веганство і як перейти на рослинний раціон, не нашкодивши власному здоров’ю? Нижче ми трішки відкриємо завісу таємниці про вегетаріанське меню, а також особливості переходу на новий раціон.   

Що означає веганство та вегетаріанство?

Вегетаріанство – часткова відмова від продуктів харчування, які мають тваринне походження. В більшості випадків вегетаріанці вживають рослинну їжу. В той же час, люди, які обирають таку дієту, можуть вживати яйця та молоко.

Для веганів взагалі не існує їжі тваринного походження. Вони їдять виключно рослинні продукти. З раціону виключаються м’ясо, риба, морепродукти, яйця, молочні продукти чи навіть продукти, які були створені з використанням тваринної сировини, наприклад, кармін чи подібні.

Відмова від продуктів тваринного походження та вплив на організм

Присутність в раціоні м’ясних продуктів є темою для суперечок багатьох лікарів і не тільки. Крім того, вже чимало медичних досліджень було відбулось на цю тему. Всі наслідки досліджень різняться і лиш підігрівають вічні суперечки в області науки та медицини. 

Вибір здорового харчування та новини продукти

Підготовка та врахування рекомендацій важливі в переході на новий режим харчування:

  1. Правильний підбір раціону допоможе уникнути небажаних та потенційно небезпечних наслідків для стану здоров’я.
  2. Томати, буряк, броколі та інші подібні продукти позбавляються певних цілющих характеристик, якщо їх підсмажити чи зварити.
  3. Перед тим як відмовлятися від продуктів м’ясного походження експерти рекомендують здати аналізи на визначення рівня вітамінів групи В, цинку, заліза та інших.
  4. Не варто миттєво відмовлятися від їжі тваринного походження, адже для міцності організму важливий поступовий перехід.
  5. Будь-які зміни власного організму варто постійно відслідковувати, щоб завчасно виявити погіршення стану здоров’я. 

Інформація предоставлена з сайту: https://newfood.media/

Категории: 

Опубликовано 31.08.2021 19:16