Вигідні депозити в Україні: що краще знати

вигідні депозити

В переліку кращих фінансових інструментів на сьогоднішній день безумовно є депозит. Першочергово важливо розуміти, що депозитних вкладів існує немало, а банківські установи можуть ще й доповнювати свої особливі умови в договорі. Як зорієнтуватися в океані банківських пропозицій, обрати вигідні депозити? На дану тему ми й поговоримо нижче. 

Абсолютно в будь-якому банку депозити презентуються під смачно розрекламованою назвою, яка сприяє просуванню послуги. В рамках деяких дат також часто банки створюють особливі відсоткові ставки та максимально привабливі пропозиції.

Сьогодні існує два базових типи депозитів

Депозит до запитання – це депозит без конкретного зазначеного терміну зберігання.

Строковий депозит, покладений під відсотки, які вносяться на певний період зберігання та повністю вилучається після закінчення вказаного терміну.

Відкриття депозиту в Україні в розрізі доступних способів накопичення активів

Найбільш поширені варіанти пропонованих депозитів:

  1. Мультивалютні депозити — у випадку даного депозиту вкладник отримує можливість конвертувати свої збереження з однієї валюти в іншу без втрати нарахованих відсотків.
  2. Металеві депозити — грошовий прибуток за такими вкладами нараховується не тільки за рахунок процентної ставки за договором, але й відштовхується від мінливості вартості дорогоцінних металів на світових ринках.
  3. Серед звичних видів зустрічається ощадний депозит, що включає в себе стартові умови та невелику відсоткову ставку. Досить часто деякі банки реалізують у себе капіталізацію, яка стосується даного виду депозитів. Мається на увазі, що відраховані відсотки додаються до головної грошової суми вкладу, збільшуючи його. Нова сума нараховується на основний рахунок при наступному нарахуванні процентної ставки.
  4. Накопичувальні депозити представляють собою внески для елементарного збирання певної грошової суми. Цей особливий вид депозитного внеску поповнюється і є найбільш вдалим рішенням у разі бажання купити житло чи транспортний засіб.
  5. Розрахунковий депозит підійде тим, хто бажає не просто зберігати власні кошти в банківській установі, але й щомісячно чи в інші терміни отримувати відрахування на картку.
  6. Депозити спеціалізованого виду, які стосуються окремо виділених верств громадян.
  7. Якщо є потреба берегти на рахунку внески не лише в національній валюті, але й іноземній максимально доречним буде валютний депозит. Так банківські вкладники можуть не лише отримувати постійний та фіксований дохід за відсотками, але й не переживати за свої збереження у разі зниження курсу гривні.

Обов’язковість відкриття депозитного рахунку

Безумовно, депозит – можливість надійно вкласти власні кошти. Якщо ви бажаєте навчитись відкладати гроші – не баріться, адже депозит в цьому неабияк допоможе. Найважливішим етапом в дорозі до накопичення власних коштів є вибір банку, якому можна довіритись.

Категории: 

Опубликовано 01.11.2021 18:33