Як купить 1 кімнатну квартиру в Києві та скільки це коштує: допомога спеціалістів

купить 1 кімнатну квартиру в Києві

Придбання власної бажаної нерухомості, досить часто є угодою всього життя. Київський ринок нерухомості, як і практично в будь-якому іншому великому місті, схильний до регулярних коливань, що важливо враховувати як купить 1 кімнатну квартиру в Києві. На етапі укладання договору про купівлю однокімнатної квартири в Києві без посередників слід уважно простежити виконання кожного з передбачених пунктів. Це потрібно для того, щоб уникнути давно відомих помилок та ризиків, адже не етапі безпосереднього підписання договору У разі проблем з договором, покупець може постраждати, тому рекомендації досвідчених фахівців завжди важливі.

Квартири у столиці зустрічаються кількох основних типів:

  1. “Брежнєвка», така нерухомість досить велика за розміром, з просторим розділеним санвузлом, чималим асортиментом трьох-, чотирикімнатних приміщень.
  2. Квартири готельного типу зустрічаються порівняно скромного за площею обсягу, що стосується, в першу чергу, житлових кімнат.
  3. Квартири-студії – планування для більш сучасного життя. Основна концепція полягає в  поєднанні простору задля збільшення площі.
  4. У відомих багатьом «Сталінках» стелі, зазвичай, не нижче 3 м., а кількість кімнат може доходити до 7-ми, простора ванна, туалет, кухня.
  5. Квартири хрущовської епохи мають кімнати прохідного типу, що не завжди зручно для комфортного проживання.

Висока доступність у ціні виступає далеко не єдиним плюсом смарт-квартир. Це також економія на комунальних платежах і можливість облаштувати всі меблі або техніку особливо компактно та функціонально. Зазначимо, що подібна нерухомість розроблена для комфорту  однієї людини. Двом жителям вже доведеться зіткнутися з певними проблемами комфорту.

Допомога агенції з нерухомості важлива

Поширеним ризиком у підписанні договору про придбання нерухомості є не завжди достатньо правдива інформація, надана продавцем. В цей перелік входить невірна поверховість будівлі, загальна площа, або навіть вартість. Втрачати власні гроші не дуже приємно, але, якщо договір визнають неправомірним, в такому разі буде складно реально підтвердити, що раніше передана продавцю сума дещо відрізняється від тієї, яка вказана в документах.

Власне, неправомірною здатна бути визнана практично будь-яка документальна домовленість. Щоб уникнути неприємних ситуацій, рекомендується попередньо дослідити всі повноваження продавця або особи, яка його представляє. Слід максимально ретельно перевірити всі документи.

Коли договір підписано, далі йде процедура передачі майна. Документ передачі повинен бути виконаний за всіма пунктами. Безпосередньо сам покупець повинен проконтролювати правильність виконання. Справа в тому, що існує ризик, коли майно могло бути передано третій особі, і законному покупцю складно буде його повернути. Для того щоб мінімізувати всі ризики, краще попередньо вивчити всі важливі деталі передачі та виконувати все за актом.

Як нескладно зрозуміти з усього, що було описано вище, важливо мати хоча б основну підкованість в юридичних моментах. Якщо всі процедури будуть зроблені за законом, нерухомість у Києві буде радувати практично з перших днів після покупки.

Категории: 

Опубликовано 11.08.2022 15:20