Знайти платформу з продажу страховок: рекомендації від експертів

платформа для страховок

Отримання страхового полісу – це вид взаємодії між страховими компаніями та юридичними чи фізичними особами щодо захисту майнових прав останніх у випадку настання відповідних обставин (страхових випадків), при цьому клієнти вносять визначені фінансові внески за страхування. Страховка надасть грошову допомогу у випадку настання страхового випадку — це може бути травмування, хвороба, втрата майна, інше. Так, ви можете сьогодні без проблем обрати платформу для страховок Insurs Online, але слід для початку дослідити особливості всіх наявних варіантів.

Страхування подорожуючих 

Відправляючись за кордон з метою подорожування, слід подбати про страхування життя та здоров’я. Стандартно страховий поліс передбачає можливі фінансові витрати на медицину і нещасний випадок, проте варто відмітити, що все залежить від першочергово підібраної програми страхового полісу і самого страховика. Додатково можна застрахувати – транспортні витрати, можливість втрати багажу, скасування чи затримку рейсу та багато іншого. 

Страховий поліс медичного типу

Якісні послуги медичних установ (діагностика, процес лікування, медикаменти) доволі вартісні сьогодні і в Україні. Спортивна медична страховка для дітей покриє витрати, пов'язані з професійною діяльністю, певними турнірами на території України та за її межами.

Страховий поліс для автомобілістів 

Ця страховка є обов’язковою для власників автомобілів чи мотоциклів. Вона захищатиме відповідальність водія перед іншими учасниками можливого ДТП. Ступінь фінальної виплати визначається таблицею виплат в рамках обраного страхового ліміту.

Поліс страхування Green Card

Green Card – це дуже цінний страховий документ міжнародного формату, що має в усіх країнах передбачену чинним законодавством форму. Відсутність Green Card є причиною відмови на в’їзд в країну, що є учасником програми. Розрахувати ціну такого полісу страхування можна самостійно, для чого варто скористатися спеціальним страховим калькулятором: досить вказати тип транспорту, напрям і терміни перебування за кордоном.

Переваг страхування онлайн дуже багато:

  1. Відсутність необхідності готувати на  підпис більшість договорів часто суттєво впливає на вартість страхового поліса.
  2. Все, що потрібно для отримання страхового полісу, – це мати всі потрібні для оформлення страхового бланка документи.
  3. Якщо судити про зберігання полісу, паперовий аналог однозначно програє цифровому.

Особливості оформлення онлайн-полісу 

Щоб відвідати офіс страхової компанії часто може знадобитися кілька годин. Оформлення страхового поліса онлайн займе набагато менше часу, ніж у випадку з паперовим аналогом. Електронний документ про наявність страхового поліса навіть не обов’язково роздруковувати – варто всього лише завантажити на свій смартфон.

За матеріалами: https://agent.insurs.online/

Категории: 

Опубликовано 21.02.2023 22:13